Reklamı kapat

Reklamı kapat
Kıbrıs Web Haber

Ebrar’ın hayali Cumhurbaşkanı Erdoğan’la görüşmek

Serebral Palsi hastalığına rağmen hayata karşı dimdik ayakta durmayı başarmış önce üniversitede 4 yıllık Kamu Yönetimi bölümünü bitirmiş ardından da Radyo ve TV Programcılığı Bölümüne kayıt olan 26 yaşındaki Ebrar isimli genç kızın tek hayali Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la bir araya gelmek. Ebrar, Haber7.com WhattsApp ihbar hattına gönderdiği videosuyla bu çağrısını duyurmayı başardı. Serebral Palsi […]

Ebrar’ın hayali Cumhurbaşkanı Erdoğan’la görüşmek
12 Eylül 2018 - 14:16 'de eklendi.

Serebral Palsi hastalığına rağmen hayata karşı dimdik ayakta durmayı başarmış önce üniversitede 4 yıllık Kamu Yönetimi bölümünü bitirmiş ardından da Radyo ve TV Programcılığı Bölümüne kayıt olan 26 yaşındaki Ebrar isimli genç kızın tek hayali Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la bir araya gelmek.

Ebrar, Haber7.com WhattsApp ihbar hattına gönderdiği videosuyla bu çağrısını duyurmayı başardı.

Serebral Palsi Hastalığı Nedir?

Serebral Palsi (beyin felci), bebeklikte ya da çocukluk çağının başlarında ortaya çıkan ve vücut hareketlerini ve kas koordinasyonunu kalıcı şekilde etkileyen, fakat zaman içinde kötüleşme sergilemeyen bir dizi nörolojik bozukluktan herhangi birini tanımlamak için kullanılan bir terimdir. Serebral palsi kas hareketlerini etkilemekle birlikte, kaslardaki ya da sinirlerdeki bir problemden kaynaklanmaz. Beynin, kas hareketlerini kontrol eden bölgelerinde söz konusu olan anormalliklerden kaynaklanır. Serebral palsi görülen çocukların çoğunluğu bu bozuklukla doğar, ancak bozukluk aylar ya da yıllarca tespit edilemeyebilir.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER