Reklamı kapat

Reklamı kapat
Kıbrıs Web Haber

KKTC Boks Federasyonun’dan Bir İlk Daha!

FENERBAHÇE BOKS TAKIMI; 9 Nisan Pazar Günü Yapılacak Olan Organizasyon İçin; 7 Nisan Cuma Günü Adamıza Geliyor!   Resmi olarak ilk kez adamıza gelecek olan Fenerbahçe kafilesi; 7 sporcu, 3 Antrenör, 2 kulüp yöneticisi ve 1 Türkiye boks federasyonu baş hakemi maçda görev almak üzere adamıza geliyor. Organizasyonda; ”Angelo Ajans” ”Özel Ring Mankenleri” ”Dj Behiç […]

KKTC Boks Federasyonun’dan Bir İlk Daha!
27 Mart 2017 - 18:21 'de eklendi.

FENERBAHÇE BOKS TAKIMI; 9 Nisan Pazar Günü Yapılacak Olan Organizasyon İçin; 7 Nisan Cuma Günü Adamıza Geliyor!

 

Resmi olarak ilk kez adamıza gelecek olan Fenerbahçe kafilesi; 7 sporcu, 3 Antrenör, 2 kulüp yöneticisi ve 1 Türkiye boks federasyonu baş hakemi maçda görev almak üzere adamıza geliyor.

Organizasyonda; ”Angelo Ajans” ”Özel Ring Mankenleri” ”Dj Behiç Performans”  ”Kango Jump” Gösterisi ve ”Sürpriz Dans Showlarda” yer alacak.
Federasyon Başkanı ”YILTAN ZABİT” ambargolara rağmen adamızda boks gibi sporlar sayesinde bu tip organizasyon yapmanın çok önemli olduğunu vurguladı ve ekip olarak aylardır bu organizasyon için emek verdiklerini bu emeklerin karşılığını alabilmek içinde tüm halkımızı bu muhteşem organizasyona şahit olmaları için 9 nisan pazar günü saat 17.00’de Atatürk Spor Salonuna davet etti.
Ayrıca maçların Genç Tv Aracılığı ile canlı yayında tüm Dünyada ve Türkiye’dede gösterileceğini vurguladı ve tüm katkı koyan herkese ve sponsor firmalara teşekkürlerini iletti.

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER