Reklamı kapat

Reklamı kapat
Kıbrıs Web Haber

‘Memurdur, öğlen iki buçukta işini bırakır, altında mercedes, yüzme havuzlu villa, kolunda altın saat…’

Geçtiğimiz hafta Lefkoşa’da, sıradan bir günde sıradan bir mekanda otururken MDP Başkanı tarafından sözlü saldırıya uğrayan Barbaros Şansal, Gazeddakıbrıs’a konuştu. Şansal, hem yaşadıklarıyla ilgili hem de Kıbrıs’ın kuzeyinde gözlemlemekte olduğu dönüşümle ilgili açıklamalarda bulundu… Gazedda Kıbrıs’tan Nuris Sılay ve Hasan Yıkıcı’ya konuşan Şansal geçtiğimiz hafta yaşadığı olayın 3 dakika içinde gerçekleştiğini söyledi. Her şey üç […]

‘Memurdur, öğlen iki buçukta işini bırakır, altında mercedes, yüzme havuzlu villa, kolunda altın saat…’
11 Eylül 2018 - 17:11 'de eklendi.

Geçtiğimiz hafta Lefkoşa’da, sıradan bir günde sıradan bir mekanda otururken MDP Başkanı tarafından sözlü saldırıya uğrayan Barbaros Şansal, Gazeddakıbrıs’a konuştu. Şansal, hem yaşadıklarıyla ilgili hem de Kıbrıs’ın kuzeyinde gözlemlemekte olduğu dönüşümle ilgili açıklamalarda bulundu…

Gazedda Kıbrıs’tan Nuris Sılay ve Hasan Yıkıcı’ya konuşan Şansal geçtiğimiz hafta yaşadığı olayın 3 dakika içinde gerçekleştiğini söyledi.

Her şey üç dakikada oldu

Saldırıya uğradığı gün her şeyin üç dakikalık kısa bir zaman diliminde gerçekleştiğini aktaran Barbaros Şansal, yaşananları şöyle anlatıyor:“O gün yine kötü bir şey yaşayan Kıbrıs’ın kuzeyi oldu. Ben hakarete uğradım, tehdit edildim herkesin içinde. Hem de Kıbrıslı’nın yerlisi, babalarını kalp krizinden kaybetmiş, hayatta kalma mücadelesi veren bir ailenin mekanında bu başıma geldi.Ben Ledra Palas’ı geçtikten 3 dakika sonra Hamur’u bastılar ve herkesin seyrettiği o biçimsiz davranışları yaptılar”

Şansal’a göre Kıbrıs’ın kuzeyindeki en büyük sorun ise “Memurdur, öğlen iki buçukta işini bırakır, altında mercedes, yüzme havuzlu villa, kolunda altın saat, Evkaf’tan üç liraya bir şey kiralamış, yüz liraya kiraya vermiş, başka meslek de yapar, başka iş de yapar ama devlet memurudur, müsteşardır, müşavirdir.”

Kaynak: Nuri Sılay-Hasan Yıkıcı-Gazedda Kıbrıs

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER