Reklamı kapat

Reklamı kapat
Kıbrıs Web Haber

Tatar’dan krizle ilgili ilk yorum

Ulusal Birlik Partisi Lefkoşa Milletvekili Ersin Tatar, Ercan Havalimanı’nda yaşanan eylem ve kaosla ilgili son dakika açıklaması yaptı. Tatar, şunları paylaştı; “Bu ülke, bu Devlet hepimizindir. Gelen bilgiler sıkıntıları artırıcı niteliktedir. Ercan Havalimanı’nda eylemler nedeniyle kaos yaşanıyor. Sendikaların açıklamaları ortadadır. Hükümet toplumu bir birine düşürmekten kaçınmalıdır. Yapılması gereken sürekli diyalogla ortak çözümler üretmektir.Gerginlikten kaçınılmalı herkes […]

Tatar’dan krizle ilgili ilk yorum
29 Ağustos 2018 - 9:18 'de eklendi.

Ulusal Birlik Partisi Lefkoşa Milletvekili Ersin Tatar, Ercan Havalimanı’nda yaşanan eylem ve kaosla ilgili son dakika açıklaması yaptı.

Tatar, şunları paylaştı; “Bu ülke, bu Devlet hepimizindir. Gelen bilgiler sıkıntıları artırıcı niteliktedir. Ercan Havalimanı’nda eylemler nedeniyle kaos yaşanıyor. Sendikaların açıklamaları ortadadır.

Hükümet toplumu bir birine düşürmekten kaçınmalıdır. Yapılması gereken sürekli diyalogla ortak çözümler üretmektir.Gerginlikten kaçınılmalı herkes sağduyu ile hareket etmelidir.

Bu noktada başlıca görev ise hükümete düşmektedir”.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER