Reklamı kapat

Reklamı kapat
Kıbrıs Web Haber

Ünlülerden Kayseri’deki patlamaya tepki yağdı

Kayseri’de çarşı iznine çıkan askerleri taşıyan otobüse düzenlendiği iddia edilen patlamaya ünlü isimlerden tepki! Kayseri Erciyes Üniversitesi önündeki otobüs durağında patlama meydana geldi. Patlamanın çarşı iznine çıkan askerleri taşıyan otobüse yaklaşan bir araçta meydana geldiği iddia ediliyor. Çarşı iznini kullanmak için koğuştan ayrılan askere yapıldığı iddia edilen hain saldırı yürekleri dağladı! Beşiktaş patlamasının ardından bir […]

Ünlülerden Kayseri’deki patlamaya tepki yağdı
19 Aralık 2016 - 9:41 'de eklendi.

Kayseri’de çarşı iznine çıkan askerleri taşıyan otobüse düzenlendiği iddia edilen patlamaya ünlü isimlerden tepki!

Kayseri Erciyes Üniversitesi önündeki otobüs durağında patlama meydana geldi. Patlamanın çarşı iznine çıkan askerleri taşıyan otobüse yaklaşan bir araçta meydana geldiği iddia ediliyor. Çarşı iznini kullanmak için koğuştan ayrılan askere yapıldığı iddia edilen hain saldırı yürekleri dağladı! Beşiktaş patlamasının ardından bir hafta geçmeden planlanan patlama, sosyal medyada isyanı arttırdı.

Ünlü isimler tepkisini böyle duyurdu:
Gani Müjde: Çarşı iznine gidecekleri sabah, nasıl güzel bir güne uyanmışlardı kim bilir.
Yakınlarına sabır diliyorum. #Kayseri

Metin Uca: Bir hafta geçmeden bu kez Kayseri’de 2. kez alçakça bombalı saldırı, yine günahsız insanlar yine kan ve acı. Yıldıramayacaklar bu halkı.
Barış Atay: Ne söylense boş… Sinirlensek, köpürsek, üzülsek… Birilerinin hedefleri arasında sıkıştı ülke, ölüyor… Yeter, lanet olsun!
Levent Üzümcü: Bağdat’ta bir pazar yeri gibi ülke. PKK ile IŞİD terörünün at koşturduğu bir Ortadoğu ülkesi olduk. Yapanlar katkısı olanlar huzur bulmasın.
Hayko Cepkin: Günaaaay…. Yok, yine öyle uyanamadık.
Esra Erol: Yine yürekler ağızda! Çarşı iznine çıkan askerleri taşıyan otobüse saldırı var. Otobüsün haline bakılırsa ateş düştü yine yüreğimize. Allah’ım sen yardımcımız ol.

Nilüfer: Yaralarımızı daha yeni yeni sarmaya çalışıyoruz. Vatanımıza savaş açtınız öyle mi? Allah belanızı versin topunuzun!

Bengü: Bölemeyeceksiniz, başaramayacaksınız!!! Yapamayacaksınız!!! Birliğimizi beraberliğimizi bozamayacaksınız…

Feryal Gülman: O genç fidanlara nasıl kıydınız? #YETER !!

Buse Terim: Artık söyleyecek hiç bir kelime kalmadı. Bitsin dedikçe yeniden başlıyor her şey…

Mert Fırat: Ölenler hep işinde gücünde, geçim derdinde, ana, yar hasretinde. Vebali terörü alet eden, semirtenlerin boynuna.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER