Amazon’da dijital mağaza dönemi!

Amazon’da dijital mağaza dönemi!

Dünyanın en büyük şirketlerinden birisi olan Amazon müşterilerine verdiği değer ile öne çıkıyor. Birçok farklı alanda hizmet veren Amazon, online ticaretin de öncüsü konumunda. İnternet üzerinden alışverişte verdiği hizmetlerle fark yaratan şirket, yeni güncellemelerle de elini güçlü tutmak niyetinde.

Amazon alınan ürünü aynı gün teslim edecek

Amazon’un yeni mağaza güncellemesi, alışveriş merkezlerini dijital olarak deneyimlemenin yanı sıra aynı gün size teslim edilecek yeni kıyafetler ve ürünler almanıza olanak sağlayacak. Yeni pilot program, Chicago, Washington, Seattle ve Las Vegas dahil olmak üzere ABD genelinde 15 şehirde kullanıma sunuluyor.
Amazon sağlık işine giriyor! İşte dev satın alım

Amazon sağlık sektöründeki yatırımlarını büyütüyor. Yenilikçi sağlık hizmeti sağlayıcısı One Medical’i 3,9 milyar dolara aldı.

Yapılan yeni güncelleme ile Diesel, Pacsun, Superdry ve GNC markalı ürünlere dijital ortamda ulaşılabilecek. Tıpkı geleneksel mağazalarda olduğu gibi raflardaki ürünleri seçip inceleyebileceksiniz. Siparişinizi verdikten sonra, bir Amazon teslimat elemanı aldığınız ürünü aynı gün içinde size teslim edecek.

Bir Amazon Prime servisi olsa da şirketin yeni hizmeti ücretsiz değil. Amazon aynı gün teslimat talep eden kullanıcıkardan 2.99 dolar talep ediyor. Yaptığınız alışverişin tutarı 25 doların üzerinde ise ürünler ücretsiz olarak teslim edilebiliyor.

Önümüzdeki aylarda pilot uygulamaya yeni şehirlerin, alışveriş merkezlerinin ve mağazaların ekleneceği belirtiliyor. Görünen o ki Amazon alışveriş alışkanlıklarımızı bir kez daha önemli bir şekilde değiştirmeyi hedefliyor. Bu hizmetin ülkemize ulaşması için ise bir süre daha bekleyeceğiz gibi görünüyor.

Peki siz ülkemizde sunulması durumunda Amazon’un dijital mağaza deneyimini ve aynı gün teslimat hizmetinden yararlanmak ister miydiniz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası için Polonya’da

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası için Polonya’da

10 Eylül 2021, Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası için Polonya’da için yorumlar kapalı
Haspolat’ta ölümlü kaza! 22 yaşında genç hayatı kaybetti

Haspolat’ta ölümlü kaza! 22 yaşında genç hayatı kaybetti

8 Mayıs 2021, Haspolat’ta ölümlü kaza! 22 yaşında genç hayatı kaybetti için yorumlar kapalı
Fransa Cumhurbaşkanı Macron Güney Afrika’yı ziyaret etti

Fransa Cumhurbaşkanı Macron Güney Afrika’yı ziyaret etti

30 Mayıs 2021, Fransa Cumhurbaşkanı Macron Güney Afrika’yı ziyaret etti için yorumlar kapalı
Dünyadaki en tuhaf araçlar

Dünyadaki en tuhaf araçlar

24 Mart 2017, Dünyadaki en tuhaf araçlar için yorumlar kapalı

Bebek bakım çantası