Aquatlon’un Paşa’sı Sezener

Aquatlon’un Paşa’sı Sezener


Ülkemizin en büyük ikinci yüzme kulübü olan ve yüzme ile triatlon branşlarında bünyesinde şampiyon sporcuları ve Ironman sporcularını bulunduran Ares Spor Kulübü dün Girne’de aquatlon yarışı düzenledi. Aquatlon yarışında en hızlı dereceyi elde eden Paşa Sezener, arkadaşı Tuna Ayyıldız’ı 1 saniye farkla geçti.

Mare Monte Plajı’nda gerçekleşen aquatlon yarışında Ares sporcuları koştu, yüzdü ve son olarak tekrar koşarak finişe ulaştı. Sporcular 5 kilometre koşu ile başladıkları yarışta daha sonra 1 kilometre yüzdü ve ardından tekrar 5 kilometre koşarak en hızlı şekilde finişe ulaşmaya çalıştı.

Süper sprint kategorisi 2 sporcu olmak üzere toplam 17 sporcunun katılımı ile gerçekleşen aquatlon yarışında en hızlı dereceyi elde eden Paşa Sezener, arkadaşı Tuna Ayyıldız’ı 1 saniye farkla geçti.

 

ARES AQUATLON YARIŞI SONUÇLARI ŞÖYLE:

Sporcu ismi                       Koşu                    T1+Yüzme          T2+Koşu              Toplam

1.Paşa Sezener                 10:08                   17:27                   11:07                    38:42

2.Tuna Ayyıldız                 09:30                    19:11                   10:02                   38:43

3.Kemal Elektrikçi            09:29                    20:47                   10:02                   40:18

4.Yusufcan Şensoy           10:43                    18:10                   11:59                   40:52

5.Huseyin Arhan               10:07                   22:40                   11:53                   44:40

6.Volga Ayyıldız                11:47                   25:20                   13:20                   50:27

7.Necati Oktay                 11:53                    25:13                   14:19                   51:25

8.Emine Demirkıran         13:40                    22:46                   15:01                   51:27

9.Ayşa Küçükakça            11:51                    26:40                   13:43                   52:14

10.Cagan Öztuna             11:52                    26:35                   13:53                   52:20

11.Cem Dağdelen            12:04                   25:01                   15:16                   52:21

12.Ahmet Özağaoğlu      12:27                   24:44                   16:21                   53:32

13.Erhan Ünal                   12:28                   24:47                   18:01                   55:16

14.Melda Ünal                  12:47                   33:27                   14:50                   01:01:04

15.Bekir Yemen                12:48                    35:03                   15:28                   01:03:19

Süper Sprint Kategorisi

1.Yazgı Özdemir 23.55

2.Kardelen Demirkıran    23.56



Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Tesekurler hepimizin.bayrami.kutlu.ve.huzurlu.geçsin. Insallah: Yorumunuz
2019-08-11 08:12:07
İsminiz: Yorumunuz
2019-07-24 12:44:02
2019-05-08 18:31:46