Azerbaycan’dan ‘Gönlümüz Bir Soframız Bir’ mesajı

Azerbaycan’dan ‘Gönlümüz Bir Soframız Bir’ mesajı


Cumhurbaşkanlığının resmi sosyal medya hesaplarında, “GönlümüzBirSoframızBir” etiketiyle başlatılan dijital iletişim kampanyası kapsamında, Azerbaycanlı gençlerin ramazana özel mesajlar verdiği video paylaşıldı. 

“Azerbaycanlı kardeşlerimizin tüm Türkiye’ye selamı var” başlığıyla verilen mesajda, Azerbaycanlı gençler adına konuşan bir genç, şunları ifade etti:

“Kardeş ülke Azerbaycan’ın payitahtı Bakü’den Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Bey’e sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz. Recep Bey’in ve bütün Ä°slam ümmetinin bayramını tebrik ediyoruz. Recep Bey, Azerbaycan’da hepimizin takip ettiği, sevdiği ve gurur duyduğu bir liderdir. Türkiye’nin böyle bir lidere sahip olduğu için çok şanslı olduğunu düşünüyoruz. Umut ediyoruz ki bu ramazan bütün Ä°slam ümmeti için karışıklıkların nihayetine vesile olur. Azerbaycan ve Türkiye iki yakın dost, iki kardeş ülkedir. Ä°ki devlet, bir milletiz.”

Azerbaycanlı genç mesajını, “Ä°ki kardeş devletin bir sözü olarak, ‘Gönlümüz bir, soframız bir’ diyoruz” sözüyle tamamladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2019-05-08 18:31:46