Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Twitter hesabından Çorlu’da bir lisenin öğrencilerinin kanseri yenen coğrafya öğretmenleri Muharrem Poyrazoğlu’nu balonlarla süsledikleri okul koridorunda konfetilerle coşkuyla karşılamasıyla ilgili paylaşımda bulundu.
Tekirdağ’dan gelen bu güzel görüntüyü izleyip de huzur bulmamak mümkün mü…
Cemile Yeşil Anadolu Lisesi’ndeki güzel yürekli çocuklarımın gözlerinden öpüyorum.
Sağlığına ve evlatlarına kavuşan Muharrem öğretmenim geçmiş olsun, “Evine Hoş Geldin”… pic.twitter.com/DdOjFweMwG
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde, kanseri yenerek okuluna geri dönen öğretmen Muharrem Poyrazoğlu’na “geçmiş olsun” dileklerini iletti.
“Muharrem öğretmenim geçmiş olsun, evine hoş geldin”
Paylaşımında bu karşılamanın görüntülerine yer veren Selçuk, “Tekirdağ’dan gelen bu güzel görüntüyü izleyip de huzur bulmamak mümkün mü? Cemile Yeşil Anadolu Lisesi’ndeki güzel yürekli çocuklarımın gözlerinden öpüyorum. Sağlığına ve evlatlarına kavuşan Muharrem öğretmenim geçmiş olsun, evine hoş geldin.” ifadelerini kullandı.
GÜNCEL
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024KIBRIS
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 20243. SAYFA
27 Temmuz 20243. SAYFA
27 Temmuz 20243. SAYFA
27 Temmuz 2024