Cemre Sağıroğlu, yakayı ele verdi

Cemre Sağıroğlu, yakayı ele verdi

Dumlupınar bölgesinde gittiği spor salonundaki başka iki kişiye ait spor çantalarından toplam bin 500 TL çalan Cemre Sağıroğlu, yakayı ele verdi

Lefkoşa’nın Dumlupınar bölgesinde faaliyet gösteren bir spor salonunda, iki kişiye ait spor çantalarından toplam bin 500 TL çalan Cemre Sağıroğlu, şikayet üzerine polis tarafından gözaltına alındı. Suçunu itiraf eden Sağıroğlu, dün çıkarıldığı mahkemede, teminata bağlanarak, ilerde yargılamak üzere yurt dışına çıkışı yasaklanarak serbest kaldı.

Lefkoşa Kaza Mahkemesi Kıdemli Yargıcı Tacan Reynar’ın huzurunda görüşülen davada, Lefkoşa Polis Müdürlüğü’ne bağlı Adli Şube Müdürlüğü’nde görevli polis memuru Uğur Dilek yeminli şahadet vererek, olayla ilgili bulguları aktardı.

Polis memuru Diler, zanlı Cemre Sağıroğlu’nun 3 Ekim 2016 tarihinde Lefkoşa’da Dumlupınar bölgesinde gitmekte olduğu spor salonundaki soyunma odası içerisindeki elbise dolabında H.A’ya ait 500 TL nakit para ile 8 Ekim 2016 tarihinde aynı spor salonunda M.C.A’ya ait spor çantası içerisinden ise 1000 TL sirkat ettiğini söyledi.

Olay sonrası başlatılan soruşturmanın ardından zanlının önceki gün tespit edildiğini ifade eden polis memuru Dilek, tahkikatın tamamlandığını, zanlının KKTC vatandaşı olduğunu ve davalarında hazır olabileceği uygun bir teminata bağlanmasını talep etti.

Mahkemede, verilen şahadeti dikkate alan Kıdemli Yargıç Tacan Reynar da zanlının tüm seyahat ve pasaport belgelerine el konulmasına ve yurt dışına çıkışının yasaklanmasına, ayrıca haftada bir gün en yakın polis karakoluna giderek ispat-ı vücut koşulu ile serbest kalmasına emir verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası için Polonya’da

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası için Polonya’da

10 Eylül 2021, Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası için Polonya’da için yorumlar kapalı
Haspolat’ta ölümlü kaza! 22 yaşında genç hayatı kaybetti

Haspolat’ta ölümlü kaza! 22 yaşında genç hayatı kaybetti

8 Mayıs 2021, Haspolat’ta ölümlü kaza! 22 yaşında genç hayatı kaybetti için yorumlar kapalı
Fransa Cumhurbaşkanı Macron Güney Afrika’yı ziyaret etti

Fransa Cumhurbaşkanı Macron Güney Afrika’yı ziyaret etti

30 Mayıs 2021, Fransa Cumhurbaşkanı Macron Güney Afrika’yı ziyaret etti için yorumlar kapalı
Dünyadaki en tuhaf araçlar

Dünyadaki en tuhaf araçlar

24 Mart 2017, Dünyadaki en tuhaf araçlar için yorumlar kapalı