DOLAR 32,9080 0.25%
EURO 35,3846 0.67%
ALTIN 2.468,650,75
BITCOIN 2019315-4.30328%
Lefkoşa
°

17:11

İKİNDİYE KALAN SÜRE


istanbul manzara

istanbul manzara
Cortado Kupası Dörtleme Turnuvaları’nın final turnuvası dün gerçekleşti
  • Kibris Web Haber
  • SPOR
  • Cortado Kupası Dörtleme Turnuvaları’nın final turnuvası dün gerçekleşti

Cortado Kupası Dörtleme Turnuvaları’nın final turnuvası dün gerçekleşti

ABONE OL
20 Mayıs 2024 14:46
Cortado Kupası Dörtleme Turnuvaları’nın final turnuvası dün gerçekleşti
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cortado Kupası Dörtleme Turnuvaları’nın final turnuvası dün gerçekleşti. Dört farklı kategoride de oldukça çekişmeli ve heyecanlı maçların oynandığı tarihi Mağusa Bandabuliya’da dördüncü turnuva da tamamlandı ve ödülleri verildi.

Cortado Kupası IV. Ayak Turnuvası Ödülleri:

Minikler – U7 Kategorisi:
1. Mehmet Yiğit Küçük – Altın Piyon Satranç Derneği
2. Yağız Aydın – Altın Piyon Satranç Derneği
3. Mila Hafızoğlu – Yamaç Samani Satranç Derneği
4. Fuat Bakay – Altın Piyon Satranç Derneği
5. Hatice Haklıgil – Cortado Sertbay Satranç Akademisi

En Başarılı Kız Sporcu Özel Ödülü:
Arya Kerem – Cortado Sertbay Satranç Akademisi

Küçükler – U10 Kategorisi:
1. Salih İsmayılov – 65. Kare Satranç ve Kültür Derneği
2. Fikri Özer – Şah-Mat Satranç ve Kültür Derneği
3. Aziz Haklıgil – Cortado Sertbay Satranç Akademisi
4. Kumsal Kobak – Cortado Sertbay Satranç Akademisi
5. Arya Emin – 65. Kare Satranç ve Kültür Derneği

En Başarılı Kız Sporcu Özel Ödülü:
Larin Kahraman – Cortado Sertbay Satranç Akademisi

Yıldızlar – U13 Kategorisi:

1. Talya Şenol – Şah-Mat Satranç ve Kültür Derneği
2. Doruk Tarman – Cortado Sertbay Satranç Akademisi
3. Aren Tezer – Lefkoşa Satranç Derneği
4. Nima Mortazavi Nakhostin – Dumlupınar Spor Kulübü
5. Emirhan Kılıçarslan – Cortado Sertbay Satranç Akademisi

Açık Kategorisi:

1. IM Hüseyin Can Ağdelen – Cortado Sertbay Satranç Akademisi
2. FM Volkan Sevgi – Altın Piyon Satranç Derneği
3. Ahmet Paşa – Cortado Sertbay Satranç Akademisi
4. Ata Atasoy – Cortado Sertbay Satranç Akademisi
5. Anesu Masimba – Yamaç Samani Satranç Derneği

Özel Ödüller:
En Başarılı Kadın Sporcu:
Hatice Filo – Altın Piyon Satranç Derneği
En Başarılı Veteran Sporcu:
Murat Teke – Bireysel

En Başarılı Ortaokullu Sporcu:
İsmail Eren Midem – Altın Piyon Satranç Derneği

En Başarılı Liseli Sporcu:
Tuğra İstillozlu – Cortado Sertbay Satranç Akademisi

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.