Demir Yumruk “Hazırım” Diyor - Kıbrıs Web Haber

Demir Yumruk “Hazırım” Diyor

Demir Yumruk “Hazırım” Diyor

KKTC milli boksörü Metin Turunç yeni yıldan oldukça umutlu olduğunu söyledi. Geride kalan 2020 yılının tüm dünya adına şansız ve talihsizliklerle dolu bir yıl olarak geride kaldığını belirten demir yumruk lakaplı Metin Turunç 2021 yılının her yönüyle güzel bir yıl olmasını temenni etti. Hem Rus hem de Türk antrenörünün 2021 yılı ile ilgili plan ve programlarını hazırladığını ve kendisi ile paylaştığını ifade eden Metin Turunç, yapılan plan ve program doğrultusunda ara vermeden çalışmalara başladıklarını ifade etti. Pandemi dolayısıyla geçen yıl birçok planlanmış müsabakadan geri kaldıklarını ve iptal etmek zorunda kaldıklarını söyleyen Metin Turunç, yeni yılda faaliyet programları arasında birçok müsabakanın da olduğunu ifade etti. Piyasaya çıkan aşı ile birlikte bu yıl adına müsabaka yapmak için biraz daha ümitli olduğunu söyleyen Turunç, çalışmalarına bu bağlamda devam edip süreci takip edeceklerini söyledi.

Sözlerinin sonunda ülkede bir boks müsabakası yapmak olduğunun da altını çizen Metin Turunç, ülkede yer alan bir hotel ile görüşme yapıldığını ve sağlık koşulları ve şartlarının iyi olması durumunda bu yıl içerisinde ülkede kendisinin içinde yer alacağı bir boks müsabakası yapacağını söyledi.

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Mezunum Satiyorum Kıbrıs
Herkese Açık grup · 12.220 üye
 

Gruba Katıl

 

Mezunum Satiyorum Kıbrıs grubunda 2.el eşya ve kiralık daire bulabilirsiniz.. Eşyalarınızı da satabilirsiniz…. Grupta işletmelerin , ticari amaçlı p…
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM