Pet Shop

 • DOLAR
  %0,31
 • EURO
  %0,32
 • ALTIN
  %0,34
 • BIST
  %1,37

Baba-Oğul Önce Evire Çevire Dövdü Sonra Elmacık Kemiğini Kırdı

Akrabalarının evine giren Mustafa Uysal’ı evire çevire döven baba-oğul mahkemeye çıkarıldı. Mahkemenin Ceza Davaları Yargıcı Hazal Hacımulla, konu suçun ağır ceza mahkemelerinin gündeminde olan ağır suçlar olduğuna değindi ve meseleyi bir bütün olarak tezekkür ettikten sonra, zanlıları biner TL nakdi teminata bağladı. Yargıç, ayrıca, zanlılar lehine, KKTC vatandaşı 2 kefilin de 25’şer bin TL’lik kefalet senedi imza etmesine emir verdi.

Akrabalarının evine girdiği gerekçesiyle Mustafa Uysal’ı evire çevire dövüp elmacık kemiğini kıran baba-oğul, polis tarafından tutuklandı.

Çiftçilik yaparak geçimini kazanan Hüseyin Yıldırım ve Sezai Yıldırım, dün yargıç huzuruna çıkarılarak biner TL nakdi teminata bağlandı.

Dünkü teminat duruşmasında, İddia Makamı Başsavcılık adına davayı yürüten Savcı Ayşe Kaymak, meseleyle ilgili olguları aktarması için Gazimağusa Polis Müdürlüğü’ne bağlı Adli Şube Amirliği2nde görev yapan İbrahim Çangaroğlu’nu tanık kürsüsüne çağırdı.

Tanık polis İbrahim Çangaroğlu, zanlının, “vahim zarar” suçundan methaldar olduklarını belirterek,5 Ekim 2016’da, saat 21.00’de meydana gelen olayın olgularını mahkemeye aktardı.

Çangaroğlu, zanlı Hüseyin Yıldırım’ın halası, Sezai Yıldırım’ın da kız kardeşi olan komşuları Hatice Yıldırım’ın evine giren Mustafa Uysal’ı ciddi şekilde darp ettiğini belirterek, zanlıların adı edilenin

elmacık kemiğinin kırılmasına sebep olduğunu anlattı.

Zanlılar aleyhine yürüttüğü soruşturmasını tamamladığını kaydeden tanık polis, mahkemeden KKTC vatandaşı baba-oğlu, davalarında hazır olmalarını sağlamak için uygun bir teminata bağlanmasını talep etti.

Biner TL’ye serbestler

Mahkemenin Ceza Davaları Yargıcı Hazal Hacımulla, konu suçun, ağır ceza mahkemelerinin gündeminde olan ağır suçlar olduğuna değindi ve meseleyi bir bütün olarak tezekkür ettikten sonra, zanlıları biner TL nakdi teminata bağladı.

Hazal Hacımulla, ayrıca, zanlılar lehine, KKTC vatandaşı 2 kefilin de 25’şer bin TL’lik kefalet senedi imza etmesine emir verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası için Polonya’da

10 Eylül 2021, Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası için Polonya’da için yorumlar kapalı

Haspolat’ta ölümlü kaza! 22 yaşında genç hayatı kaybetti

8 Mayıs 2021, Haspolat’ta ölümlü kaza! 22 yaşında genç hayatı kaybetti için yorumlar kapalı

Fransa Cumhurbaşkanı Macron Güney Afrika’yı ziyaret etti

30 Mayıs 2021, Fransa Cumhurbaşkanı Macron Güney Afrika’yı ziyaret etti için yorumlar kapalı

Dünyadaki en tuhaf araçlar

24 Mart 2017, Dünyadaki en tuhaf araçlar için yorumlar kapalı