Erdoğan: Bayrağımıza uzanan elleri kırmaya hazır mıyız?

Erdoğan: Bayrağımıza uzanan elleri kırmaya hazır mıyız?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kahramanmaraş’ta konuştu ve “Bayrağımıza uzanan elleri kırmaya hazır mıyız? Ezanlarımızı susturmaya çalışan hainleri tepelemeye hazır mıyız? Şehit kanlarıyla yoğrulmuş vatan toprağımızdan bir avuç almaya çalışan hainleri kovalamaya hazır mıyız?” diye sordu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kahramanmaraş’ın kurtuluşunun 100. yılı dolayısıyla düzenlenen törende konuşuyor…

#Canlı: Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Kahramanmaraş’ın Kurtuluşunun 100.Yıl Dönümü Kutlamaları”nda konuşuyor https://t.co/PJ4zCZd8GI

— AA Canlı (@AACanli) February 12, 2020

Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

– Vatanı, bayrağı ve istikbali uğruna canını feda eden Maraşlılar bütün dünyaya bizim nasıl bir millet olduğumuzu gösterdi. Maraş’ın kahramanlığı bundan ibaret de değildir. 950’li yıllarda yine destansı bir mücadeleyi Bizans’a karşı veren Maraş halkı, tarihçileri kendine hayran bıraktırmıştır.
– Bizim davamız senlik, benlik davası değildir. İstiklal ve istikbal davasıdır. Bu sancağı yere düşürmeye kimsenin gücü yetmeyecektir. Yürek de tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet diye vurdukça Türkiye’nin yıldızı hep yükselecektir. Hedeflerimize ulaşmamızı engellemeye kimsenin gücü yetmeyecektir.
​- Maraş, Kahramanmaraş… Bayrağımıza uzanan elleri kırmaya hazır mıyız? Ezanımızı susturmaya yeltenen hainleri tepelemeye hazır mıyız? Şehit kanlarıyla yoğrulmuş vatan toprağımızdan bir avuç dahi gasp etmeyi aklından geçirenleri pişman etmeye hazır mıyız?

İlginizi Çekebilir

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Mezunum Satiyorum Kıbrıs
Herkese Açık grup · 12.220 üye
 

Gruba Katıl

 

Mezunum Satiyorum Kıbrıs grubunda 2.el eşya ve kiralık daire bulabilirsiniz.. Eşyalarınızı da satabilirsiniz…. Grupta işletmelerin , ticari amaçlı p…
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM