FUHUŞ TACİRLERİ ÖĞRENCİLERİ PAZARLIYOR - Kıbrıs Web Haber

FUHUŞ TACİRLERİ ÖĞRENCİLERİ PAZARLIYOR

FUHUŞ TACİRLERİ ÖĞRENCİLERİ PAZARLIYOR

Ülkemizde , internet siteleri ve sosyal medya aracılığı ile bir çoğunun öğrenci olduğu iddia edilen bayanlar KKTC’de izmir eskort yapıyor.

KKTC’de  “Gizli fuhuş sektörü” her geçen gün boyut değiştirerek büyüyor… Arka sokaklarda, bazı pansiyon ve kafelerde, genelev gibi çalışan yurtlarda, internet üzerinden yapılan pazarlıklar sonucu buluşulan evlerde fuhuş yapıldığı, sokakların hastalık saçtığı belirtiliyor.

 

Genelde 3. Dünya ülkelerinden gelerek ülkemizde eğitim gören öğrenciler otostop yöntemini kullanarak fuhuş yapıyor. neizm.com Fuhuştan elde edilen para ile de okul masrafları ve kişisel harcamalarını karşılıyorlar.

Öğrenci bayanlar veya diğer bayanlar tarafından diğer bir başvurulan fuhuş yöntemi ise internet ortamında sosyal medya aracılığı üzerinden yapılan fuhuş. İnternet ortamında belirli bir kişinin telefon numarası verilerek fuhuş pazarlığı yapılıyor ve fiyatta anlaşma sağlanması durumunda görüşme gerçekleşiyor. KKTC genelinde fuhuş yaptırılan öğrenci kızlar için her bölgede ev kiralandığı belirtiliyor.

Üniversite öğrencilerini hedef alan fuhuş çetelerinin zaman zaman sosyal medya aracılığı ile üniversite öğrencisi bayanlar para kazanmak istermisiniz diyerek üniversite öğrencisi bayanlara yüksek maaş teklifleri yaptığı iş ilanlarına rastlamak ta mümkün.

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Mezunum Satiyorum Kıbrıs
Herkese Açık grup · 12.220 üye
 

Gruba Katıl

 

Mezunum Satiyorum Kıbrıs grubunda 2.el eşya ve kiralık daire bulabilirsiniz.. Eşyalarınızı da satabilirsiniz…. Grupta işletmelerin , ticari amaçlı p…
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM