FUHUŞ TACİRLERİ ÖĞRENCİLERİ PAZARLIYOR - Kıbrıs Web Haber
Kıbrıs Web Haber
FUHUŞ TACİRLERİ ÖĞRENCİLERİ PAZARLIYOR
Sosyal Medyada Paylaş
1 Temmuz 2017

FUHUŞ TACİRLERİ ÖĞRENCİLERİ PAZARLIYOR

Ülkemizde , internet siteleri ve sosyal medya aracılığı ile bir çoğunun öğrenci olduğu iddia edilen bayanlar KKTC’de escortluk yapıyor.

KKTC’de  “Gizli fuhuş sektörü” her geçen gün boyut değiştirerek büyüyor… Arka sokaklarda, bazı pansiyon ve kafelerde, genelev gibi çalışan yurtlarda, internet üzerinden yapılan pazarlıklar sonucu buluşulan evlerde fuhuş yapıldığı, sokakların hastalık saçtığı belirtiliyor.

 

Genelde 3. Dünya ülkelerinden gelerek ülkemizde eğitim gören öğrenciler otostop yöntemini kullanarak fuhuş yapıyor. Fuhuştan elde edilen para ile de okul masrafları ve kişisel harcamalarını karşılıyorlar.

Öğrenci bayanlar veya diğer bayanlar tarafından diğer bir başvurulan fuhuş yöntemi ise internet ortamında sosyal medya aracılığı üzerinden yapılan fuhuş. İnternet ortamında belirli bir kişinin telefon numarası verilerek fuhuş pazarlığı yapılıyor ve fiyatta anlaşma sağlanması durumunda görüşme gerçekleşiyor. KKTC genelinde fuhuş yaptırılan öğrenci kızlar için her bölgede ev kiralandığı belirtiliyor.

Üniversite öğrencilerini hedef alan fuhuş çetelerinin zaman zaman sosyal medya aracılığı ile üniversite öğrencisi bayanlar para kazanmak istermisiniz diyerek üniversite öğrencisi bayanlara yüksek maaş teklifleri yaptığı iş ilanlarına rastlamak ta mümkün.

Bir Yorum Bırak

Facebook Yorumları

Tüm Hakları Saklıdır © 2017-2019 Kıbrıs Web Haber