Gökkuşağında yıldızlar yağmuru

Gökkuşağında yıldızlar yağmuru

10 SANATÇI SAHNE ALDI:
Güzelyurt’un tercih edilen restoranlarından Gökkuşağında ülkemizde sahne alan 10 sanatçımız bir araya gelerek konser verdi. Tıklım tıklım dolan salonda konuklar gönüllerince eğlenerek sanatçıların söyledikleri parçalara da eşlik etti. Oryantal Özlem Sultan kıvrak dansları yanında gecede iki parça da seslendirdi

Gürsel Karagözlü

Güzelyurt’ta hizmet veren Gökkuşağı Restoran’da ülkemizde sahne alan sanatçılarımız bir araya gelerek konser verdi. Geceye on yerli sanatçı katıldı. Tıklım tıklım dolan salonda konuklar gönüllerince eğlenerek sanatçıların söyledikleri parçalara da eşlik etti. Oryantal Özlem Sultan ise kıvrak dansları ile geceye ayrı bir renk kattı. Gece’de ayrıca Özlem Sultan da iki parça seslendirdi.

 

“Yıldızlar Yağmuru” gecesi
Gece’de söz alan Salahi Balıkçıoğlu konuşmasında “Kıbrıslı yerli sanatçılarımız değişik mekânlarda sahne almaktadırlar. Halkımızın da ayrı mekânlarda sahne alan sanatçılarımızı dinlemek ve onlarla birlikte olmak için tüm mekânlara maddi olarak gidemeyeceklerinden tüm sanatçılarımızı bir araya toplamak için geçtiğimiz yıllarda bir fikir ürettim. 10 sanatçı dostumuz halkımıza muhteşem bir konser verdi. Bu şekil bir konseri dördüncü kez Güzelyurt’ta Gökkuşağı Restoranda yapıyoruz ve bu gecenin ismine “Yıldızlar Yağmuru” gecesi adını verdik. Bundan sonra da yerli sanatçı dostlarımızı bir araya toplayarak KKTC’nin çeşitli bölgelerinde bu gibi konserleri yapmayı planlıyoruz. Yerli sanatçılarımızı bu gibi geceler ile ön plana çıkartmak da en büyük arzumdur. Halkımızdan talep geldiği sürece de bunu sürdürmeye kararlıyız. Geceye katılan tüm halkımıza, sanatçılarımıza, basın mensuplarına ve bizlere kucak açan Gökkuşağı yetkililerine teşekkür ederim” dedi.

 

Birlikte sahne aldılar
Balıkçıoğlu’nun konuşmasından sonra, Güzelyurt ilçesinin lezzet merkezlerinden biri olan Gökkuşağı Restoranda ülkemizde sahne alan sanatçılarımız sırası ile Müjde Uslu, Ali Uslu, Ahmet Cemgünal, Bülent Duman, Yıldıray Paralı, Şahin Yıldırım, Cengiz Topel Bektaş, Murat Renkli, Mesut Şavlı ve Oryantal Özlem Sultan sahne aldı. Özlem Sultan kıvrak dansları yanında söylediği parçalar ile de konuklardan takdir topladı. Konuklar, sanatçıların söylediği parçalarda hem günülerince oynadılar. Hem de romantik parçalarda dans ettiler. Geceye katılan misafirler bu gibi etkinliklerin devamlı yapılması arzusunda bulundular.

 

 

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Mezunum Satiyorum Kıbrıs
Herkese Açık grup · 12.220 üye
 

Gruba Katıl

 

Mezunum Satiyorum Kıbrıs grubunda 2.el eşya ve kiralık daire bulabilirsiniz.. Eşyalarınızı da satabilirsiniz…. Grupta işletmelerin , ticari amaçlı p…
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM