Güney Kıbrıs’ta Asya kökenli bir kadına ait olduğu düşünülen bir ceset daha bulundu

Güney Kıbrıs’ta Asya kökenli bir kadına ait olduğu düşünülen bir ceset daha bulundu


Güney Kıbrıs’ta Asya kökenli bir kadına ait olduğu düşünülen bir ceset daha bulunduğu, Güney Kıbrıs’ın ilk seri katili gözüyle bakılan RMMO subayı Nikos Metaksas’ın polise yedi cinayet işlediğini itiraf ettiği bildirildi.

Güney Kıbrıs’ın ilk seri katili olduğundan söz edilen ve tutuklu bulunan 35 yaşındaki RMMO subayı Nikos Metaksas’ın yol göstermesinin akabinde, Orunda’ya bağlı “Kambos tu Milu” bölgesindeki atış alanında yine Asya kökenli bir kadına ait olduğu düşünülen bir ceset daha bulunduğunu bildiren Rum haber kaynakları, şu an polisin olay yerinde araştırmalarını sürdürdüğünü belirtti.

Cesedin çürümüş ve tanınmaz vaziyette olduğunu ifade eden Rum haber kaynakları, edindikleri bilgiye göre, Metaksas’ın Romanyalı bir kadını ve kızını öldürdüğünü kabul ettiğini de bildirdiler.

Rum haber kaynakları, Güney Kıbrıs’ın ilk seri katili Metaksas’ın polise yedi cinayet işlediğini itiraf ettiğini belirtiyor.

(BRT/TAK)Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 
Mezunum Satiyorum Kıbrıs
Herkese Açık grup · 10.220 üye

Gruba Katıl

Mezunum Satiyorum Kıbrıs grubunda 2.el eşya ve kiralık daire bulabilirsiniz.. Eşyalarınızı da satabilirsiniz…. Grupta işletmelerin , ticari amaçlı p…
 
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2020-05-24 02:50:39
2020-05-24 02:45:51
2020-05-24 02:37:27
http://maps.google.com.mx/url?q=https://donewp.com: Highly energetic article, I loved that a lot. Will there be
2020-05-24 02:36:08