Pet Shop

 • DOLAR
  %0,31
 • EURO
  %0,32
 • ALTIN
  %0,34
 • BIST
  %1,37

KKTC Günleri Fuarında “Güzellik Kraliçeleri” ve “Bay Kuzey Kıbrıs” Kafilesi Açılış Gününün İlgi Odağı Oldu!

KRAL VE KRALİÇELER İSTANBULDAYDI: İstanbul’un önemli fuarlarından CNR Expo’da düzenlenen “KKTC  günleri” fuarında  “Güzellik Kraliçeleri” ve “Bay Kuzey Kıbrıs” kafilesi açılış gününün ilgi odağı oldu. Kıbrıs Evi Konseptinde hazırlanan KKTC bölümünde duruşları ve güzellikleri ile dikkat çekti

İstanbul’un önemli fuarlarından CNR Expo’da düzenlenen “KKTC  günleri” fuarında açılış günü yer alan kalabalık  KKTC kafilesinde, Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu’nun yanında Bülent Günkut yönetimindeki “Güzellik kraliçeleri” ve “Bay Kuzey Kıbrıs”lardan oluşan Günkut Ajans ekibi de yer aldı.

Astra Grup tarafından İstanbul’a davet edilen, “Güzellik Kraliçeleri” ve “Bay Kuzey Kıbrıs” kafilesi açılış gününün ilgi odağı oldu. Kıbrıs Evi Konseptinde hazırlanan KKTC bölümünde duruşları ve güzellikleri ile dikkat çeken Astra Miss Kuzey Kıbrıs 2016 Güzellik Kraliçeleri Esin Terzioğlu, Melissa Aksaç, Merve Çakas ile Bay Kuzey Kıbrıs  Görkem Akdur ve diğer tescilli güzellerden oluşan Günkut Ajans kafilesi üç gün boyunca amaçlı ve anlamlı bir  İstanbul tatilini  de yaşamış oldu.

“KKTC Günleri” fuar açılış sonrasında İstanbul’u dolaşan, alış veriş yapan ekip bir kez daha KKTC yi  tanıtma etkinliklerinden birisini başarı ile yerine getirdi. Ekipte ayrıca Ebru İlkhan, Gülben Öztinen, Semra Köroğlu, Asya Sadisönmez, Nergiz Köse , Simge Özgener, Alpin Ar ve Vedat Karatan’da yer aldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası için Polonya’da

10 Eylül 2021, Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası için Polonya’da için yorumlar kapalı

Haspolat’ta ölümlü kaza! 22 yaşında genç hayatı kaybetti

8 Mayıs 2021, Haspolat’ta ölümlü kaza! 22 yaşında genç hayatı kaybetti için yorumlar kapalı

Fransa Cumhurbaşkanı Macron Güney Afrika’yı ziyaret etti

30 Mayıs 2021, Fransa Cumhurbaşkanı Macron Güney Afrika’yı ziyaret etti için yorumlar kapalı

Dünyadaki en tuhaf araçlar

24 Mart 2017, Dünyadaki en tuhaf araçlar için yorumlar kapalı