Kreatinin düşürmek için Tetley’nın Yeşil Çay Faydaları

Kreatinin düşürmek için Tetley’nın Yeşil Çay Faydaları

Tetley Çayın Sağlığa Faydaları 

Tetley Yeşil Çay, hiçbir katkı maddesi  içermeyen saf ve doğal yeşil çay  böbrek hastalığı olan hastalar için birçok sağlık yararları olduğunu tespit edilmiştir.

 Tetley Yeşil Çay düşük, yüksek kreatinin, kan üre nitrojen ve ürik asit, kan şekeri seviyelerini ve sağlıklı bir böbrek fonksiyonlarının diğer göstergeler yardımcı olabilir.

 Böbrek nakli olanlar için, Tetley’nın yeşil çay da hasar potansiyel böbrek organ reddi ve bastırıcı ilaçlar azaltmak için iyi bir günlük ekidir.

 Tetley Yeşil Çay doğrudan etkisi yüksek kreatinin azaltmak için, ancak altta yatan böbrek sorunları tedavi yardımcı olabilir kreatinin seviyelerini azaltmaya yardımcı olur, daha fazla böbrek hasarı azaltmak ve neyin en önemli olduğunu korumak ve böbrek fonksiyonlarını korumaya yardımcı olmak için.

Yeşil çay böbrek, mesane ve idrar yollarında taş oluşumu riskini azaltmaya yardımcı olabilir. Bu hem kadınlar hem erkekler için çalışıyor. Böbrek taşı çok acı bir böbrek bir sorundur. Çoğu iyi huylu olmasına rağmen, böbrek fonksiyonu zarar ve kreatinin yüksek düzeyde neden olabilir. Dahası, böbrek taşı, bu nedenle yeşil çay tüketimi böbrek hastalığı olan hastalar için çok faydalıdır genellikle polikistik böbrek hastalığı, böbrek yetmezliği gibi pek çok diğer böbrek hastalıklarının komplikasyonları olduğunu.

 Yeşil çay kateşin polifenolleri, özellikle epigallokatekin böbrek kanseri riski kanser hücrelerini ve çok daha öldürmek yardımcı olabilir zengin galat içerir. Daha önemli olan, doğal ve sağlıklı bir vücut hücre ve dokuları zarar vermez.

 Yeşil çay, kan, tromboz ve pıhtı oluşumunu inhibe yardımcı olmak amacıyla kan kolesterol, kan şekeri ve kan basıncını düşürmek için iyi bir kalp krizi, felç ve diğer kalp ve kalp-damar komplikasyon riski çok daha düşüktür .

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası için Polonya’da

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası için Polonya’da

10 Eylül 2021, Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası için Polonya’da için yorumlar kapalı
Haspolat’ta ölümlü kaza! 22 yaşında genç hayatı kaybetti

Haspolat’ta ölümlü kaza! 22 yaşında genç hayatı kaybetti

8 Mayıs 2021, Haspolat’ta ölümlü kaza! 22 yaşında genç hayatı kaybetti için yorumlar kapalı
Fransa Cumhurbaşkanı Macron Güney Afrika’yı ziyaret etti

Fransa Cumhurbaşkanı Macron Güney Afrika’yı ziyaret etti

30 Mayıs 2021, Fransa Cumhurbaşkanı Macron Güney Afrika’yı ziyaret etti için yorumlar kapalı
Dünyadaki en tuhaf araçlar

Dünyadaki en tuhaf araçlar

24 Mart 2017, Dünyadaki en tuhaf araçlar için yorumlar kapalı