Pet Shop

 • DOLAR
  %0,31
 • EURO
  %0,32
 • ALTIN
  %0,34
 • BIST
  %1,37

Market Faresi 3 Kafadar

Lefkoşa’da faaliyet gösteren bir marketi açarak farklı markalarda sigara sirkat eden 3 zanlı yakalandı… Mahkemeye çıkarılan zanlılar için 3 gün tutukluluk verildi

Lefkoşa’da faaliyet gösteren Gülsev Market isimli işyerinin kapısını hasara uğratarak içeri giren, ardından da farklı markalardaki toplam değeri 680 TL olan 58 paket sigarayı çaldıkları tespit edilen 3 kişi, şikayet üzerine başlatılan soruşturma sonrası gözaltına alındı. İbrahim Hakan Gök, Murat İlyas ve Mehmet Dikmen isimli zanlılar dün çıkarıldıkları mahkemede haklarında 3 gün tutukluluk emri alındı.

Kıdemli Yargıç Tacan Reynar huzurunda görüşülen davada Lefkoşa Polis Genel Müdürlüğü’nde görevli polis memuru Aykut Özkan, yeminli şahadet verdi ve olguları aktardı.

Özkan, zanlıların 2 Ekim 2016 tarihinde Lefkoşa’da faaliyet gösteren Gülsev Market isimli işyerinin kapısını hasara uğratarak, toplam değeri 680 TL olan muhtelif markalardaki toplam 58 paket sigarayı sirkat ettiklerini söyledi. Her 3 zanlının da önceki gün geç saatlerde tespit edildiğini ifade eden Özkan, olayla ilgili tahkikatın sürdüğünü dile getirdi.

Özkan, zanlılardan İbrahim Hakan Gök ve Murat İlyas’ın gönüllü ifade verdiğini belirtti ve teyit ve tekzibinin yapılmasının gerektiğini söyledi. Zanlıların serbest kalması halinde tahkikata etki edeceğine işaret eden Özkan, soruşturma amaçlı 3 günlük tutukluluk talebinde bulundu.

Sunulan şahadet ışığında meselenin ciddiyetine dikkat çeken Kıdemli Yargıç Tacan Reynar, tahkikatın selameti için zanlıların 3 gün süreyle poliste tutuklu kalmasına emir verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası için Polonya’da

10 Eylül 2021, Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası için Polonya’da için yorumlar kapalı

Haspolat’ta ölümlü kaza! 22 yaşında genç hayatı kaybetti

8 Mayıs 2021, Haspolat’ta ölümlü kaza! 22 yaşında genç hayatı kaybetti için yorumlar kapalı

Fransa Cumhurbaşkanı Macron Güney Afrika’yı ziyaret etti

30 Mayıs 2021, Fransa Cumhurbaşkanı Macron Güney Afrika’yı ziyaret etti için yorumlar kapalı

Dünyadaki en tuhaf araçlar

24 Mart 2017, Dünyadaki en tuhaf araçlar için yorumlar kapalı