Mesarya’nın en güzel hali

Mesarya’nın en güzel hali

FODER’li fotoğraf sanatçıları objektiflerini Mesarya’ya çevirdiler ve çok güzel fotoğraflar çektiler:

FODER, 18 Ocak 2020 Cumartesi günü Kukla sulak alanı – Köprü – İncirli – Paşaköy – Gaziköy – Akıncılar güzergahında fotoğraf çekim gezisi düzenledi. Her zamanki gibi  çok keyifli geçen gezide, üyeler çektikleri birbirinden güzel fotoğraf kareleri ile haftasonunu noktaladılar.

Sabah saatlerinde ilk olarak Kukla sulak alanına uğrandı ve burada empresyonist fotoğrafa yönelik çalışmalar gerçekleştirildi. Sulak alanda ayrıca sudaki yansımalar da fotoğraflandı ve uzun pozlama çekimleri gerçekleştirildi.

Köprü’ye de uğrayan FODER üyeleri, verilen molada sabah kahvelerini içtiler ve İncirli köyüne geçildi. Bölgede doğa – manzara ve yerel yaşam fotoğraflarının çekilmesinin ardından, Akıncılar güzergahında bulunan Arif Paşa su kemerleri de fotoğraflandı ve köye varıldıktan sonra, tutsak tanklar diye bilinen alanda çekilen gün batımı fotoğrafları ile güzel bir gezi daha sona erdi. Akıncılar köy kahvesinde içilen sıcak içeceklerin ardından Lefkoşa’ya dönüldü.

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Mezunum Satiyorum Kıbrıs
Herkese Açık grup · 12.220 üye
 

Gruba Katıl

 

Mezunum Satiyorum Kıbrıs grubunda 2.el eşya ve kiralık daire bulabilirsiniz.. Eşyalarınızı da satabilirsiniz…. Grupta işletmelerin , ticari amaçlı p…
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM