Odyssey, Ümmet Özcan’la Kıbrıs’ı Sallamaya Hazırlanıyor

Odyssey, Ümmet Özcan’la Kıbrıs’ı Sallamaya Hazırlanıyor


Geçtiğimiz haftalarda misafirlerine destansı eğlencenin kapılarını aralayan Odyssey Club, Dünya’nın en iyi DJ ve Prodüktörlerinden Ümmet Özcan’ı ağırlamaya hazır

Henüz çok yeni olmasına rağmen tecrübeli ekip, doğru yatırım ve elit eğlence anlayışıyla birlikte uzun vadede sektörün vazgeçilmezlerinden olacağına kesin gözüyle bakılan Odyssey Club, eğlence severleri Girne’nin merkezinden destansı eğlence yolculuğuna çıkarmaya başladı.

Haftanın üç gecesi farklı konseptlerle açık olan adanın en genç eğlence mekânı Odyssey Club’da geçtiğimiz cumartesi akşamı “Odyssey’nin Korsanları” (Pirates of Odyssey) konseptiyle bir gece düzenlendi.

Kabin başında bulunan isimler Cruze ve Mr. Joker’in çaldıkları setlerle birlikte Odyssey şov ekibinin muhteşem gösterisi tüm misafirleri büyüledi. Dünya standartlarındaki ekipmanla oluşturulan ses-ışık gösterileri, Odyssey Club’ın dünyanın en iyi sanatçılarını ağırlamaya hazır olduğunun sinyallerini verdi.

Ümmet Özcan konserine Kıbrıs’ın güney kesiminden de misafirlerin katılması bekleniyor.

Geçtiğimiz hafta içerisinde Lord’s Palace resepsiyonuyla birlikte tüm Glorıa Jeans’lerde satışa çıkan Ümmet Özcan biletlerine yoğun ilgi devam ederken biletlerin tükenmek üzere olduğu öğrenildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2019-05-08 18:31:46