Satranç emin ellerde

Satranç emin ellerde


Kuzey Kıbrıs Satranç Federasyonu Olağanüstü Genel Kurulu tamamlandı. Federasyona üye 23 aktif kulüp ve dernekten 17 delegenin katılımı ile gerçekleşen Genel Kurulda başkanlığa tek aday olarak katılan Mücahit Sazlık başkanlığa seçildi.

Kuzey Kıbrıs Satranç Federasyonu Olağanüstü Genel Kurulu 21 Eylül 2019 tarihinde Lefkoşa’da Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği’nde gerçekleşti. Divan Başkanlığına Ali Malek, sekreterler Ayşe Tolgar ve Ahmet Aslım’ın seçildiği Genel Kurulda bir dakikalık saygı duruşunun ardından başkan Halil Şentuğ konuşma yaptı.

Faaliyet raporu Başkan Halil Şentuğ tarafından okunup aklandıktan sonra, Mali Rapor Sayman Arcan Ekdal tarafından okundu ve aklandı. Federasyona üye 23 aktif kulüp ve dernekten 17 delegenin katılımı ile gerçekleşen Genel Kurulda başkanlığa tek aday olarak katılan Mücahit Sazlık ve Yeni Yönetim Kurulu; Ahmet Kansal, Tolga Öztürk, Özgür Şeb, Ayşe Tolgar, Ahmet Aslım, Rüçhan Giriş, Şahin Şahmaran ve Hüseyin Boyacıgil, 16 evet, 1 çekimser oyla seçilmişlerdir.

Başkan Mücahit Sazlık yaptığı konuşmada kendisini bu göreve layık görüp seçmelerinden dolayı kulüp ve dernek temsilcilerine teşekkür etti. Ceza ve Disiplin Kurulu başkanlığına Doç. Dr. Hasan Samani, Denetleme Kurulu Başkanlığına Baytun Tuna, Denetleme Kurulu üyeliklerine ise Arcan Ekdal ile Behçet Çelebi seçilmişlerdir. Dilek ve temennilerin okunmasından sonra yeni Federasyon Başkanı Mücahit Sazlık, Halil Şentuğ’a hizmetlerinden dolayı Yeni Yönetim Kurulu adına teşekkür plaketi takdim etmiştir. Yeni Yönetim Kurulu ilk toplantısını Mücahit Sazlık başkanlığında 25 Eylül Çarşamba günü Federasyon Lokalinde yapacak.Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Mezunum Satiyorum Kıbrıs
Herkese Açık grup · 12.220 üye
 

Gruba Katıl

 

Mezunum Satiyorum Kıbrıs grubunda 2.el eşya ve kiralık daire bulabilirsiniz.. Eşyalarınızı da satabilirsiniz…. Grupta işletmelerin , ticari amaçlı p…
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2020-07-10 15:06:32
2020-07-10 15:06:09
replacement screens for security doors: Please let me know if you're looking for a author
2020-07-10 15:05:58
2020-07-10 15:05:52