• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Seks robotları geliyor: Eşler arasındaki cinsel ilişki özel günler için olacak

Seks robotları geliyor: Eşler arasındaki cinsel ilişki özel günler için olacak

Uzmanlar yakında robotların yatak odamıza kadar gireceğini söylüyor. Uzmanlara göre gelecekte geçlerin ilk ilişkilerini robotlarla yaşaması büyük bir tehlike…

Dailymail’in aktardığı habere göre, teknoloji ve cinsel ilişki konusunda uzman olan Dr. Trudy Barber seks robotlarıya ilgili bir e-kitap yayınladı. Evli çiftlerin arasındaki cinsel ilişkinin sadece özel günlerde kalacağını söyleyen Trudy Barber, seks ihtiyaçlarının genel olarak robotlarla karşılanacağını ifade etti. Uluslararası Robotlarla Aşk ve Seks Kongresi’nde de konuşan Barber, insanların teknolojiyi benimsemeye hazır olduğunu söyleyerek, robotlarla seks için sadece kısa bir süre kaldığını söyledi. Barber, robotlarla seks sayesinde gerçek seksin değerinin artacağını ve daha heyecanlı bir seks hayatı oluşacağını da belirtti.

EKSTRA BİR İNSAN IRKI GİBİ

Trudy Barber, seks robotlarının ekstra bir insan ırkı olacağını düşündüğünü söyledi. Robotlarla seksin, ne zaman kabul edilebilir olacağı değil, bizim robotlarla sekse ne zaman entegre olacağımızın önemli olduğunu belirtti. Ayrıca cinsel isteklerin robotlarla daha rahat yaşanağını söyleyerek, kendi cinsel hayatımızı keşfetmemizin daha kolaylaşacağını ifade etti.


HUMANOIDLER YAYILIYOR

Ses tonlarını ve yüz ifadelerini analiz edebilen ve bu analize göre duygulara tepki verebilen “Pepper Robot” gibi robotlar şimdiden dünyada kullanılmaya başladı. Humanoid adı verilen insansı robotlar, özellikle Japonya’da yaşlı insanlara hizmet sağlamak için kullanılıyor. Bilim adamları ayrıca çocuk bakıcılığı yapmak için de Humanoidlerin kullanılabileceğini düşünüyor. Yani robotlar seks hayatımızın yanında tüm hayatımıza girmek üzere.

OLUMSUZ ETKİLERİ DE OLABİLİR

Londra Üniversitesi Goldsmiths’de bilgisayar uzmanı olan Kate Devlin, seks robotlarının insan partnerinin cinsel tercihlerine cevap verecek şekilde geliştirileceğini düşündüğünü söyledi.
Bununla birlikte, sanal zeka uzmanları, insanlarla ilişkiye girecek robotların yayılmasıyla, gençlerin cinsel yaşamlarının olumsuz yönde etkilenebileceği konusunda uyarıda bulundu.
Yeni ergenliğe girmiş gençlerin, robotlarla ilk ilişkilerini yaşaması ve seks hakkında gerçekçi olmayan düşüncelerle büyümesi bir tehlike olarak görülüyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
3’lü tarifeden ötürü Kriz artıyor, hükümet sallanıyor

3’lü tarifeden ötürü Kriz artıyor, hükümet sallanıyor

20 Mart 2019, 3’lü tarifeden ötürü Kriz artıyor, hükümet sallanıyor için yorumlar kapalı
“Aldattığını hissedersem öldürürüm seni!”

“Aldattığını hissedersem öldürürüm seni!”

20 Mart 2019, “Aldattığını hissedersem öldürürüm seni!” için yorumlar kapalı
1 işletmeye para cezası, 3 iş yerine ihbar!

1 işletmeye para cezası, 3 iş yerine ihbar!

20 Mart 2019, 1 işletmeye para cezası, 3 iş yerine ihbar! için yorumlar kapalı
Sokak ortasında eşini dövdü!

Sokak ortasında eşini dövdü!

20 Mart 2019, Sokak ortasında eşini dövdü! için yorumlar kapalı
İskele’de uyuş turucudan 2 kişi tutuklandı

İskele’de uyuş turucudan 2 kişi tutuklandı

20 Mart 2019, İskele’de uyuş turucudan 2 kişi tutuklandı için yorumlar kapalı
2019-03-21 07:09:14
2019-03-21 06:19:18
2019-03-21 04:51:32
Önceki yazıyı okuyun:
Yeni araştırma: Cinsellik bir spektrum , hiç kimse yüzde 100 heteroseksüel değil

Çoğu toplum, 'norm' olarak heteroseksüelliği teşvik ederken, Cornell Üniversitesi'nde önde gelen bir araştırmacı, çoğumuzun her iki cinsiyet tarafından da "uyarıldığını"...

Kapat