Taçoy: Krize rağmen özgür medya için çaba harcıyoruz

Taçoy: Krize rağmen özgür medya için çaba harcıyoruz


Ekonomi ve Enerji Bakanı Hasan Taçoy, 11 Temmuz Basın Günü’nü, ekonomik sıkıntıların medyayı da etkilediği bir ortamda kutlandığını belirtti. Taçoy, ekonomik zorlukların aşılmasında, her sektöre olduğu gibi, medyaya da desteğin devam ettiğini ifade etti.

Ekonomi ve Enerji Bakanı Hasan Taçoy, 11 Temmuz Basın Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Taçoy, mesajında;

’11 Temmuz Basın Günü’nü, ekonomik sıkıntıların medyayı da etkilediği bir ortamda kutluyoruz.

Belli ki bu yıl, buruk bir kutlama olacak. Sıkıntıların farkında olan hükümetimiz, özellikle her ekonomik adımda medyaya özel bir ilgi gösteriyor. Bunun bir tek nedeni var; demokrasi.

Medya, tüm unsurları ile ülkemiz demokrasisin vazgeçilmezidir.Farklı düşünceler, farklı sesler, Kıbrıs Türk medyasının zenginliğidir.

Dünyanın bir çok ülkesine nasip olmayan bir demokrasi ve özgürlük anlayışı içinde, çok sesliliğe katkı koymaya devam eden gazetecilerin, 11 Temmuz Basın Günü’nü kutlarım.

Ekonomik zorlukların aşılmasında, her sektöre olduğu gibi, medyaya da desteğimizin devam edeceğini belirtmek isterim.’ dedi.

 

 

(BRT/SM)

 

 

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Mezunum Satiyorum Kıbrıs
Herkese Açık grup · 12.220 üye
 

Gruba Katıl

 

Mezunum Satiyorum Kıbrıs grubunda 2.el eşya ve kiralık daire bulabilirsiniz.. Eşyalarınızı da satabilirsiniz…. Grupta işletmelerin , ticari amaçlı p…
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM