Cinsel Güç Artırıcı Jel ve Uyuşturucu ile Yakalandı

Cinsel Güç Artırıcı Jel ve Uyuşturucu ile Yakalandı

Mağusa’da üzerinde 23 adet extacy olduğuna inanılan uyuşturucu hap ve evinde 37 paket cinsel gücü artırıcı ilaç bulunan Koraltay Güvenateş tutuklandı

Nadire BAHADİ

Mağusa’da polis tarafından düzenlenen operasyonda üzerinde 23 adet uyuşturucu madde içerdiğine inanılan extacy türü hap ile evinde 37 paket olmak üzere 259 adet “Kamagra” marka cinsel gücü artırıcı jel bulunan Koraltay Güvenateş tutuklandı. Zanlı Koraltay dün “Kanunsuz uyuşturucu madde ithali”, “Kanunsuz uyuşturucu madde tasarrufu” ile “İlaç ve eczacılık yasasına aykırı harekette bulunma” suçlaması ile ilgili olarak Mağusa Kaza Mahkemesi’nde yargıç karşısına çıkarıldı. Mahkeme soruşturma maksatlı zanlı Koraltay Güvenateş’in tutukluluğunun devam etmesine karar verdi.

 

Dörtyol Polis Karakolu’nun önünde yakalandı

Olayın soruşturmasını yürüten polis memuru Hüseyin Osum, 11 Kasım tarihinde alınan bir bilgide zanlı Güvenateş’in tasarrufunda kanunsuz uyuşturucu madde olduğunun öğrenildiğini söyledi. Ayni gün alınan bilgi üzerine zanlı Güvenateş’in, aracıyla Dörtyol Karakolu önünde tespit edildiğini belirten Osum, zanlı Güvenateş’in üzerinde yapılan aramada giymekte olduğu pantolonun sağ cebinde bulunan sigara paketi içerisinde şeffaf renk naylon ve peçetelere sarılı 23 adet extacy türü uyuşturucu olduğuna inanılan hap bulunduğunu açıkladı. Osum, zanlı Güvenateş’in evinde yapılan aramada ise 37 paket olmak üzere 259 adet “Kamagra” isimli cinsel gücü artırıcı jel bulunarak emare alındığını açıkladı. Suç ile ilgili olarak yürütülen soruşturmanın yeni başladığını belirten Osum, zanlının 3 gün poliste tutuklu kalmasını talep etti.

2 gün tutuklu kalacak

Mağusa Kaza Mahkemesi Yargıcı Umut İnan, polisin başlattığı soruşturmanın salimen yürütülebilmesi maksadı ile zanlı Koraltay Güvenateş’in 2 gün poliste tutuklu kalmasına karar verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası için Polonya’da

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası için Polonya’da

10 Eylül 2021, Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası için Polonya’da için yorumlar kapalı
Haspolat’ta ölümlü kaza! 22 yaşında genç hayatı kaybetti

Haspolat’ta ölümlü kaza! 22 yaşında genç hayatı kaybetti

8 Mayıs 2021, Haspolat’ta ölümlü kaza! 22 yaşında genç hayatı kaybetti için yorumlar kapalı
Fransa Cumhurbaşkanı Macron Güney Afrika’yı ziyaret etti

Fransa Cumhurbaşkanı Macron Güney Afrika’yı ziyaret etti

30 Mayıs 2021, Fransa Cumhurbaşkanı Macron Güney Afrika’yı ziyaret etti için yorumlar kapalı
Dünyadaki en tuhaf araçlar

Dünyadaki en tuhaf araçlar

24 Mart 2017, Dünyadaki en tuhaf araçlar için yorumlar kapalı