Kumyalı Köy Muhtarı Yaşar Demir, iki ayda bir, köyde yaşadıkları su sorununun çözümlenmesini beklediklerini belirtti
Mehmetçik Belediyesi’ne bağlı Kumyalı köyünde 10 gündür su yok…
Kumyalı Köy Muhtarı Yaşar Demir, köylünün su olmadığı için hiçbir işini yapamadığını, zor durumda olduğunu belirtti.
Demir, Mehmetçik Belediye Başkanı ve As Başkanını aradığını, suyun neden gelmediğini sorduğunu belirterek Su İşleri Dairesi’nin sorunu gidereceği yönünde bilgi aldığını söyledi.
Sorunun ne zaman çözüleceğinin belli olmadığını ifade eden Demir, “Her iki ayda bir bu problemi yaşıyoruz. Ben köylülerimle tartışıyorum, bizi karşı karşıya bıraktılar. Belediye çözüm yeri olmaktan çıktı. Problem üstüne problem yaşıyoruz. Köylü sonunda gidip belediyeyi basacak” dedi.
GÜNCEL
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024KIBRIS
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 20243. SAYFA
27 Temmuz 20243. SAYFA
27 Temmuz 20243. SAYFA
27 Temmuz 2024