Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği, Adıyaman Belediye Başkanı Tutdere’yi ziyaret etti.
Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği Başkanı Ruşen Yücesoylu Karakaya, Adıyaman yeni Belediye Başkanı Abdurrahman Tutdere’ye görevinde başarılar diledi.
Emsal bir karar için mücadele edeceklerini söyleyen Karakaya, davanın doğru yönde sonuçlanacağına inanç belirtti.
Şampiyon Melekler’in ailelerine başsağlığı dileyen Belediye Başkanı Abdurrahman Tutdere, böyle acıların tekrar yaşanmaması için çalışacaklarını kaydetti.
Depremde yaklaşık 8 bin kişinin hayatını kaybettiğini söyleyen Tutdere, depremde hayatını kaybeden vatandaşlar ve Şampiyon Melekler için anıt yapacaklarını söyledi.
Çocukların adını yaşatmak için belediye olarak gerekenleri yapmaya hazır olduklarını ifade eden Tutdere, adaletin yerini bulmasını istediklerini dile getirdi.
GÜNCEL
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024KIBRIS
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 20243. SAYFA
27 Temmuz 20243. SAYFA
27 Temmuz 20243. SAYFA
27 Temmuz 2024