Pet Shop

 • DOLAR
  %0,31
 • EURO
  %0,39
 • ALTIN
  %0,48
 • BIST
  %1,52

Trafik Magandaları yine iş başındaydı Yol kesip sopalarla adam dövdüler

Mağusa-Ötüken arasında ND 399 Z plakalı aracın önünü keserek arkadaşı ile kiralık araçta bulunan iki kişiyi ciddi şekilde döven Ferzan Paydaş tutuklandı…

Gamze PİR BAYKUR

Mağusa-Ötüken arasında 63 E 9366 plakalı aracı ile ND 399 Z plakalı aracın önünü kesen ve şuanda aranan suç ortağı arkadaşı ile birlikte kiralık araçta bulunan Ramazan Fergün ve Ali Hakan Acar’ı tahta sopalarla ciddi şekilde darp eden Ferzan Paydaş tutuklandı. “Ciddi darp” ve “Vahim zarar” suçlamasıyla ilgili olarak dün Mağusa Kaza Mahkemesi’ne çıkarılan zanlı Paydaş, tahkikat maksatları bakımından 3 gün süreyle poliste tutuklu kalacak.

Yol kesti ve darp etti…

Meselenin tahkikat memuru Halil Metin, zanlı Ferzan Paydaş’ın, yanında bulunan bir kişi ile birlikte 15 Ekim tarihinde Ötüken kavşağından Mağusa istikametine doğru seyrettiği sırada kullanımında bulunan 63 E 9366 plakalı aracı ile ND 399 Z plakalı aracın önünü keserek KKTC’de turist olarak bulunan Ramazan Fergün’ü ve Ali Hakan Acar’ı tahta sopalarla ciddi şekilde darp ederek müşteki Fergün’ün sol el üst kemiğinin çatlamasına neden olduğu iddiası üzerine soruşturma başlattıklarını açıkladı.

Başlatılan soruşturma neticesinde müştekilerin 17 Ekim tarihinde polise gelerek ifade verdiklerini söyleyen Metin, kendilerini darp eden şahıslardan bir tanesinin zanlı Paydaş olduğunu ve resmini internette görüp tanıdığı yönünde ek ifade verdiklerini belirtti.

Metin, ayni gün zanlı Paydaş’ın tutuklandığını ifade ederek, yapılan ilk soruşturmasında suçunu itiraf edip suç ortağının kim olduğunu söylediğini açıkladı. Metin, ayrıca ayni gün zanlı Paydaş’ın arabasında yapılan aramada 2 adet tahta sopa bulunarak emare alındığını da söyledi. Mesele ile ilgili olarak yürütüen tahkikatın yeni başladığını ve ismini tespit ettikleri bir kişinin arandığını belirten Metin, zanlının tahkikat maksatları bakımından 3 gün süreyle poliste tutuklu kalmasını talep etti.

Tutuklu kalacak…

Mağusa Kaza Mahkemesi Yargıcı Hazal Hacımulla, zanlı Ferzan Paydaş’ın tahkikat maksatları bakımından 3 gün süreyle poliste tutuklu kalmasına emir verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası için Polonya’da

10 Eylül 2021, Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası için Polonya’da için yorumlar kapalı

Haspolat’ta ölümlü kaza! 22 yaşında genç hayatı kaybetti

8 Mayıs 2021, Haspolat’ta ölümlü kaza! 22 yaşında genç hayatı kaybetti için yorumlar kapalı

Fransa Cumhurbaşkanı Macron Güney Afrika’yı ziyaret etti

30 Mayıs 2021, Fransa Cumhurbaşkanı Macron Güney Afrika’yı ziyaret etti için yorumlar kapalı

Dünyadaki en tuhaf araçlar

24 Mart 2017, Dünyadaki en tuhaf araçlar için yorumlar kapalı