DOLAR 32,9996 -0.13%
EURO 36,0365 0.1%
ALTIN 2.558,02-0,12
BITCOIN 20126374.02519%
Lefkoşa
°

03:44

SABAHA KALAN SÜRE


istanbul manzara

istanbul manzara
Güneyde Çalışanlar Derneğinden Basın Açıklaması

Güneyde Çalışanlar Derneğinden Basın Açıklaması

ABONE OL
5 Şubat 2021 11:17
Güneyde Çalışanlar Derneğinden Basın Açıklaması
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sn. CUMHURBAŞKANININ 03/02/2021 tarihinde katılmış olduğu bir programda dile getirdiği ve KURMAYLARI tarafından ( bu kurmayları bizler de çok merak ettik ) kendisine verilen bilgi ışığında kanaat getirdiği özellikle son 2-3 gün içinde KKTC’ de artış gösteren vakaların sorumlusu olarak her zaman olduğu gibi biz güneyde çalışanları hedef gösteren açıklamalarını esefle kınarız. Sn. CUMHURBAŞKANINA burdan soruyoruz.

1- 14 Aralık 2020 tarihinden beridir Güneyde işleyenlere yönelik uygulanmakta olan insanlığa ve adalete sığmayan uygulama olan Karantina Oteli uygulaması ile işlerine gidebilen bizler nasıl olur da ülkeye bulaşı getirdik?

2- Aralık 2020 tarihinden itibaren Güneyden Ülkeye girişler de Karantinaya tabii olduğuna göre ve son 2 aydır özellikle Güney Vatandaşlarının dahi KKTC ye geçişlerinde sıkı tedbirler varken yine nasıl olur da KKTC ye Vaka gelir?

Kurmaylara tavsiyemiz önce bunların araştırmasını yaparak doğru bilgi vermeleri.

Sn. CUMHURBAŞKANINA ve HÜKÜMET edenlere haddimizi şimdilik aşmamak kaydı ile yukarıda sorduklarımızı iyi araştırarak açıklama yapmalarını, kendilerine bilgi veren KURMAYLARINI da değiştirmelerini tavsiye ederiz.
Burdan son kez kamuoyunu bilgilendirme adına söylemiş olalım. Güneyde çalışan ve HÜKÜMETİN tamamen yasalara aykırı olarak üretmiş olduğu kararlar neticesinde VATANDAŞLAR arasında yarattığı ayrılıkçı kararlar sonrasında etkilenen yaklaşık 10000 kişiye tekabül eden bir topluluğun daha fazla sizler tarafından aslı astarı olmayan açıklamalarınızla rencide olmasına daha fazla sessiz kalmayacağımızı bugünden sonra yani 04/03/2021 tarihi de dahil olmak üzere bizler hakkında KAMUOYUNDA yaratmaya çalıştığınız HASTALIĞIN BULAŞTIRICILARI yakıştırmanıza daha fazla sessiz kalmayacağımızı tüm KAMUOYUNA deklare ederiz. Dediğimiz gibi bundan sonra herkes hakkettiği kadar saygı görecek. Bilinsin ki Oturdukları KOLTUCUKLARIN gerçek sahibi Vatandaşlar olarak bizleriz. Elbet bir gün bu çark döner bizler de sizlere verdiğimiz emaneti geri alırız. Burdan bir kez daha tüm KKTC halkına sağlıklı günler dilerken bu illet hastalıkla bir yıla yakın bir süredir gece gündüz demeden mücadele eden tüm görev başındaki kahramanlara teşekkür ederiz.

G.K.Ç DERNEĞİ
Yön.Kurulu

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.